nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Vakantiehuis (Niet vrijstaand)
Op vakantiepark

Villa in traditionele stijl nabij de Moezel

7.5(5)
·Duitsland, Moezel, Cochem
4
2
2
1
68

Accommodatie informatie

In 2019 is deze geheel gerestylede geschakelde villa op Ferienresort Cochem aan het programma toegevoegd. Op de begane grond bevindt zich een woonkamer met tv. Tevens is er een open keuken met vaatwasser en magnetron. In de hal is een apart toilet. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden (al dan niet in een tweepersoonsopstelling). Tevens zijn er twee badkamers, waarvan één met douche en één met bad. Eén van de badkamers beschikt over een toilet. Een traphekje boven, een kinderstoel en een campingbedje maken dit vakantiehuis tot een kindvriendelijk huis. Buiten vindt u een tuin met terras en tuinmeubilair. Bij het vakantiehuis is parkeergelegenheid voor één auto. Op Vakantieresort Cochem zijn meerdere vakantiehuizen te huur voor vier tot maximaal veertien personen. Let op: Van maandag 2 september 2024 tot en met zondag 1 juni 2025 worden het overdekte zwembad en het peuter-/kleuterbad op Ferienresort Cochem flink gerenoveerd. Gedurende deze periode zijn beide zwembaden gesloten.

Faciliteiten

Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV(kabel)), open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel)) terras, tuin, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt)

Bij de prijs inbegrepen

Servicekosten

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenMogelijkheid tot huren, € 7,50 p.p./verblijf

BadhanddoekenMogelijkheid tot huren, € 10,95 p.p./verblijf

KeukenlinnenMogelijkheid tot huren, € 5,75/verblijf

KeukenlinnenMogelijkheid tot huren, € 8,95/verblijf

WifiGratis

Kinderbed€ 8,75/verblijf

Kinderbed€ 9/verblijf

Kinderstoel€ 8,75/verblijf

Kinderstoel€ 9/verblijf

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 65

Eindschoonmaak€ 74,95, of dient het zelf te doen

Verplicht te betalen indien uw huisdier mee gaat

HuisdierenMax. 1; € 6/nacht

Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid

BedlinnenMogelijkheid te huren per pakket, € 13,75 p.p./verblijf

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum6 km

Cochem

Tennisbaan7 km

in Cochem

Golfbaan0.1 km

Fishingspot6 km

in Cochem

Watersport10 km

in Klotten

Supermarkt0.1 km

Bakkerij0.1 km

Restaurants0.1 km

Uitgaan6 km

in Cochem

Bushalte4 km

in Brauheck

Treinstation7 km

in Cochem

Openbaar zwembad7 km

in Cochem

Openbaar overdekt zwembad7 km

in Cochem

Toeristeninformatie6 km

in Cochem

Snelwegknooppunt20 km

Kaisersesch

Dokter4 km

in Brauheck

Ziekenhuis8 km

in Cochem

Bank6 km

in Faid

Fietsverhuur0.1 km

Postkantoor4 km

in Brauheck

Reviews (3 reviews)

Review van Jan Jut
Jan Jut
2023-06-17
De huisjes zijn oud en bij ons was hij niet schoon
Review van Lshm Muilkens
Lshm Muilkens
2022-07-19
Huisjes dicht op elkaar, last en hinder van rokende gasten op het park. Zou een rookverbod moeten komen! Huisje heeft geen airco, met 38 graden moeten de ramen dus open staan. Weinig privacy in je tuin. Geen kinderveilige stopcontacten, huisje is in basis prima, maar als je goed kijkt zit er wel slijtage aan. Loszittende klinken, kozijnen van deuren die los zitten. De faciliteiten op het park zijn matig. Zit weinig sfeer op het park. Alles is vlak, weinig tot geen bomen (en dus een gebrek aan schaduw) Slechts 1 laadpaal beschikbaar voor een paar honderd huisjes.
Review van Henk Kruijs
Henk Kruijs
2020-10-03
Aankomst was goed alleen een beetje vroeg hahah Mooi huisje op een prachtig park een een super mooie omgeving.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom. - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom. - voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

Overige informatie

AccommodatienaamFerienresort Cochem 30
Aantal sterren4
Oppervlakte huis68
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer102
Online aangeboden sinds02-05-2019

Belangrijke informatie

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat