nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Villa (Vrijstaand)

Verbluffende villa in Dalmatië, Kroatië met privézwembad

10.0(2)
·Kroatië, Dalmatië, Drasnice
6
2
1
3
110

Accommodatie informatie

Faciliteiten

Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(flatscreen, satelliet), airconditioning), eetkamer(eettafel(4 personen)), open keuken(fornuis(4 kookplaten, inductie), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer), toilet(wastafel, toilet), terras) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), TV(flatscreen, satelliet), balkon, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), TV(flatscreen, satelliet), airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet, wasmachine, haardroger)) Souterrain: (speelkamer) eettafel(6 personen), sunshower, terras(privé, overdekt, omheind), tuin(privé, omheind, aangelegd, verlicht, 220 m2), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, trampoline, zwembad(privé, 7 x 3 m., geopend van Mei t/m Okt), strijkplank, strijkijzer, lounge set

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

WifiGratis

AirconditioningInclusief

WasmachineInclusief

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenMax. 3; Gratis

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum3 km

Podgora

Zee0.15 km

Supermarkt0.55 km

Restaurants0.2 km

Uitgaan9 km

Toeristeninformatie3 km

Dokter10 km

Bank10 km

Reviews (2 reviews)

Review van  Kahl
Kahl
2021-08-03
Het huis is echt een droom. Wij waren er met in totaal 5 personen en de ruimte was helemaal voldoende. Alles wat je nodig hebt voor het dagelijks leven is aanwezig in het huis. De buitenruimte is zeer mooi ingedeeld en het hoogtepunt was natuurlijk het zwembad, dat zeer goed onderhouden en schoon is. Het uitzicht op de zee en de bergen is gewoon adembenemend. De ligging is echt perfect, je hebt veel rust en geen directe buren. Het is ongeveer 5 minuten lopen naar de zee. We zijn nog steeds helemaal enthousiast en komen zeker nog een keer terug.
Review van gunther matthijs
gunther matthijs
2019-07-27
1 minder puntje is dat je er niet aan kunt met auto. Omgeving prima

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamVilla No Stress
Aantal sterren4
Oppervlakte huis110
Check-in14:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds21-05-2019