nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
Op vakantiepark

Vakantiecomplex BEECH Resort Fleesensee, Göhren-Lebbin

9.0(3)
·Duitsland, Mecklenburg-Vorpommern, Göhren-Lebbin
4
2
1
1
62

Accommodatie informatie

De perfecte combinatie van actieve en ontspannende vakanties! Het BEECH Resort Fleesensee is ingebed in het unieke landschap van het merengebied van Mecklenburg. De centrale ligging biedt tal van mogelijkheden voor vrijetijdsbesteding. De gezellige appartementen met balkon of terras bevinden zich in verschillende dorpen van het autovrije complex. Breng uw tijd actief door, bijvoorbeeld golfen op de Fleesensee Golf Club of breng uw dag door aan het meer met zijn veelzijdige watersportaanbod. Wilt u ontspannen? Laat dan het leven van alledag achter u in Aqua Fun Fleesensee (direct naast de deur) met zijn sauna en waterwereld. Breng uw vakantie door naar uw smaak! Door de combinatie van activiteit en ontspanning komt iedereen hier aan zijn trekken. Hoogtepunten: Energiekosten op basis van verbruik, beddengoed, handdoeken en eindschoonmaak inbegrepen Wi-Fi inbegrepen Inclusief uitgebreide babyspullen Dagelijkse resortshuttle in Land Fleesensee (seizoensgebonden) 20% korting op de greenfee

Faciliteiten

Op de 1e etage: (open keuken(kookplaat(2 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV(flatscreen, satelliet), eettafel, radio), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), TV(flatscreen, satelliet)), toilet(wastafel, toilet)) Op de 2e etage: (gang(zithoek), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), TV(flatscreen, satelliet)), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger)) Receptie, Kinderclub, sauna(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), balkon, verwarming, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd, binnen), fitnesstoestellen(gedeeld met andere gasten), kinderstoel, Oplaadpaal voor elektrische auto’s, babybedje(free), Handdoeken/beddengoed (incl.)

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Elektriciteit
Gas/Olie
Water
Toeristenbelasting
Toeristenbelasting
Beddengoed
handdoeken

Optionele services ter plaatse

WifiGratis

Cateringhalfpension € 62 per persoon / dag

(discount for children possible)

Ontbijt€ 23/persoon/nacht

(discount for children possible)

Schoonmaakdagelijkse schoonmaak € 80 per dag

(please reserve)

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenMax. 1; € 29/nacht

on requestDogs as pets

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Bathing3 km

Meer3 km

Treinstation8 km

Reviews (2 reviews)

Review van  Christian
Christian
2016-08-17
Zeer mooie, goed uitgeruste appartementen in een goed ontworpen vakantiedorp met tal van activiteiten voor de kinderen
Review van  Yngve
Yngve
2015-04-08
Zeer mooie, goed uitgeruste appartementen in een goed ontworpen vakantiedorp met tal van activiteiten voor de kinderen

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor annuleringen tot de 30e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs. - Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.

Overige informatie

AccommodatienaamBEECH Resort Fleesensee in Göhren-Lebbin
Aantal sterren4
Oppervlakte huis62
Check-in15:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer302
Online aangeboden sinds07-01-2018

Belangrijke informatie

Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Niet roken accommodatie. 3-kamerappartement als maisonnette. Kinderanimatie (BEECH Baby, BEECH Teens) wordt aangeboden voor kinderen van 8 maanden tot 14 jaar. Een transfer van / naar het treinstation van Waren kan op aanvraag en tegen betaling worden aangeboden.