nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
Landelijk,In de bergen > 1000 m.

Vakantieappartement in Liebenfels in Karinthië-voorheen TUI Ferienhaus

8.6(16)
·Oostenrijk, Karinthië, Liebenfels
8
1
1
2
Skigebied
76

Accommodatie informatie

Dit prachtige vakantieappartement voor maximaal 8 personen maakt deel uit van een houten vakantiehuis en ligt in Liebenfels in Karinthië, midden in de natuur op een groot landgoed met paardenstoeterij. Het ecologisch gebouwde houten vakantiehuis ligt op 1250 m boven de zeespiegel, op een afgelegen locatie midden in de weilanden. Het vrijstaande houten vakantiehuis biedt twee aparte, volledig ingerichte en moderne vakantieappartementen verdeeld over 2 verdiepingen. Dit grote appartement van 76 m² is geschikt voor maximaal 8 personen, bevindt zich op de begane grond en beschikt over twee aparte slaapkamers, een badkamer, een ruime woon- en eetkamer met een uitklapbare slaapbank voor maximaal 2 personen en een moderne, open en volledig uitgeruste keuken. Buiten is er een ruim, groot omheind terras op het zuidoosten met uitzicht op de paardenweiden, met een mooi uitzicht op het Klagenfurt dal en het Karawanken-gebergte. Op het landgoed kan het populaire spel Lazer.at gespeeld worden. Het houten vakantiehuis is omgeven door pure natuur en prachtige wandel- en ruiterpaden. De hoofdstad Klagenfurt en Italië liggen op slechts 30 minuten rijden met de auto. De Simonhöhe, een wandel- en fietsparadijs en in de winter het dichtstbijzijnde skigebied met 15 kilometer piste en 7 liften, is met de auto in 15 minuten te bereiken. Ook andere bekende skigebieden zoals het skigebied Bad Kleinkirchheim met 103 kilometer piste en het skigebied Gerlitzen Alpe met 52 kilometer volledig besneeuwde pistes zijn met de auto in ongeveer 1 uur gemakkelijk te bereiken. In de zomer bieden de Kraigersee in Frauenstein, de Urbansee in Sankt Urban, de idyllische Goggausee in Steuerberg of de Längensee in Sankt Georgen veel zwemplezier! Met de auto bereikt u ook de bekende Wörthersee in ongeveer 15-20 kilometer. Direct in Liebenfels of in Sankt Veit an der Glan zijn er tal van winkelmogelijkheden voor uw dagelijkse behoeften, evenals een goede selectie aan restaurants.

Faciliteiten

Parterre: (gang, open keuken(fornuis, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV(flatscreen, satelliet), sfeerhaard, DVD-speler, radio, CD-speler, spelcomputer, stereo-installatie), slaapkamer(2-pers. bed), kinderslaapkamer(2x stapelbed), badkamer(massagedouche, wastafel, toilet)) paardenstalling, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, parking, kinderstoel

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Toeristenbelasting
Servicekosten

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenMogelijkheid tot huren, € 5 p.p./verblijf

KeukenlinnenAanwezig

WifiGratis

Kinderbed€ 20/verblijf

Kinderstoel€ 2/verblijf

DVD speler€ 2/nacht

Wasmachine€ 9/was

DiversenPaardenstal € 15/paard/nacht

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 150 terug 14 dagen na vertrek

U dient de borg contant te betalen bij aankomst

HuisdierenMax. 2; € 8/dier/nacht

BedlinnenMogelijkheid tot huren, € 5 p.p./verblijf

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum2 km

Liebenfels

Centrum15 km

Klagenfurt

Centrum15 km

Feldkirchen

Meer25 km

Goggausee in Steuerberg

Meer8 km

Kraigersee

Meer12 km

Längsee in Sankt Georgen

Meer20 km

Wörthersee

Meer10 km

Urbansee in Sankt Urban

Supermarkt2 km

Restaurants1 km

Restaurants0.6 km

Waggendorf

Skigebied40 km

Gerlitzen

Skigebied45 km

Bad Kleinkirchheim

Skigebied10 km

Simonhöhe in Sankt Urban

Snelwegknooppunt20 km

Klagenfurt Nord

Reviews (5 reviews)

Review van  Paul
Paul
2025-04-05
Alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf was aanwezig. Het appartement was praktisch ingedeeld en had een prettige, huiselijke sfeer. Een goede keuze voor een skivakantie!
Review van  Getevau
Getevau
2025-02-24
Zeer schoon en comfortabel, Het was een beetje afgelegen, wat we prettig vonden, maar nog steeds dichtbij genoeg bij Klagenfurt om te eten en te winkelen, De gastheren waren geweldig en zorgden ervoor dat we ons thuis voelden,
Review van  Kerstin
Kerstin
2024-12-05
We hadden een heerlijke tijd in dit chalet, Het is perfect voor een grotere groep, en het buitenterras was geweldig voor barbecues, Ik wou dat we langer hadden kunnen blijven!
Review van  Christian
Christian
2023-05-26
We vonden het chalet zeer goed onderhouden en uitgerust, Het lag een beetje buiten de gebaande paden, wat we geweldig vonden voor de rust, Al met al een geweldig verblijf!
Review van Els Torfs
Els Torfs
2017-08-07
Mooi huis, op 15min rijden van eerste dorp/winkel. Let op! Bovenverdieping van het huis wordt verhuurd als appartement dus je hoort alles van buren. Ideaal voor paardenliefhebbers, manege op 100m.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamKarawankenpanorama EG
Aantal sterren3
Oppervlakte huis76
Check-in17:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds19-07-2012

Belangrijke informatie

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend