nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)

Sublim appartement Beaubourg/Le Marais

8.9(9)
·Frankrijk, Southern Alps, Paris
4
0
1

Accommodatie informatie

Prachtig 3-kamerappartement gelegen in het centrum van Parijs in het 4e arrondissement, op een steenworp afstand van de Rue de Rivoli, bekend om zijn vele levendige winkels en restaurants. U bent omringd door trendy cafés en restaurants, en op 5 minuten lopen van de Marais, het Beaubourg Centre en de oevers van de Seine. Licht, warm, smaakvol ingericht en volledig uitgerust, mijn accommodatie is ideaal voor een succesvol verblijf in Parijs met familie of vrienden

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting
Servicekosten

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.

Reviews (8 reviews)

Review van  Ava Von Rhein
Ava Von Rhein
2024-12-18
Dit appartement is ongelooflijk, zeer modern en de gastheer is fantastisch, ik raad het ten zeerste aan,
Review van  Rodrigo Alcala
Rodrigo Alcala
2024-12-11
Als je het niet erg vindt om 6 trappen te beklimmen en een extreem kleine douche te hebben, dan is dit een geweldige optie voor 4 personen in Parijs! We hebben genoten van ons verblijf, de locatie is geweldig, PS, voor een appartement voor 4 personen is het gebrek aan hangers voor zowel handdoeken als jassen verontrustend, ik verlaag de score niet omdat ik aanneem dat ze het zeer snel zullen repareren,
Review van  Amber Parekh
Amber Parekh
2024-11-29
Geweldige ervaring, de host was erg responsief! Helaas hadden we bij aankomst wat problemen met de verwarming en het water, waardoor we onze plannen een paar uur moesten uitstellen. De host was echter erg behulpzaam bij het oplossen van het probleem en we zouden hier zeker weer verblijven!
Review van  Jack Bull
Jack Bull
2024-11-05
Ons verblijf was fantastisch, al was het jammer dat er geen lift was. De locatie is erg handig en het was de perfecte accommodatie voor ons lange weekend in Parijs!
Review van  Sarah
Sarah
2024-10-22
Dit is een ideale woning om een weekendje Parijs door te brengen vanwege de uitstekende ligging. De prijs voor een appartement met 2 slaapkamers is redelijk en het appartement zelf is onlangs gerenoveerd. Bovendien is het gunstig gelegen dicht bij het openbaar vervoer.
Review van  Charlotte Hannis
Charlotte Hannis
2024-10-05
Geweldige ervaring, fantastische locatie
Review van  Andrea Fortuna Sarmiento
Andrea Fortuna Sarmiento
2024-09-11
Dit is een uitstekende locatie in Chatelet, in het centrum van alle metrolijnen van Parijs. Er zijn winkelcentra en een Carrefour vlak naast de deur, evenals vele restaurants die allerlei soorten voedsel aanbieden, van fastfood tot lokale gerechten. In korte tijd kunt u elk deel van Parijs bereiken met de Navigo-pas, die ook handig is om naar de luchthaven Orly te gaan. Het enige waar u rekening mee moet houden is dat deze plaats niet geschikt is voor oudere of zieke mensen of kinderen die zijn niet klein (want er is geen lift en je moet zes verdiepingen beklimmen met een kinderwagen, een grote koffer of grote boodschappen). Nadat je elke dag 30.000 stappen hebt gelopen, kan het vermoeiend zijn om thuis te komen en al die trappen op te lopen. Dit mag je echter niet tegenhouden van het genieten van het geweldige interieur van het appartement. Het is zeer schoon, ruim, licht en uitgerust met alles wat u nodig heeft voor een goede nachtrust. De enige dingen die verbeterd kunnen worden zijn het toevoegen van verduisteringsgordijnen, een badkamermeubel, een handdoekenrek, en een buis geurverwijderaar, De douche is vrij klein, maar je hebt altijd voldoende warm water,
Review van  Ciara Devereaux
Ciara Devereaux
2024-09-10
De locatie is geweldig! Het is echter belangrijk om op te merken dat er 6 trappen zijn om de kamer te bereiken. Over het algemeen was het een fantastische ervaring. De douche is vrij klein, maar dat was geen groot probleem.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamLOMBARDS 6A3
Aantal sterren1
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds02-12-2024
Check-out7510207605029