nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)

Sublieme 3 BDR gerenoveerd door architect - Bon Marché

9.8(12)
·Frankrijk, Southern Alps, Paris
8
3
2
86

Accommodatie informatie

Welkom in Parijs! We heten u van harte welkom in ons appartement met 3 slaapkamers, vlak bij de Bon Marché en Montparnasse. De geografische ligging van het appartement betekent dat u zich snel en gemakkelijk door de hoofdstad kunt verplaatsen met de vele openbaarvervoersopties: - Metro: Duroc (lijn 10, 13), op 2 minuten loopafstand - Metro: Falguière (lijn 12), op 6 minuten loopafstand - Metro: Saint-Placide (lijn 4), op 12 minuten loopafstand - Talrijke dag- en nachtbuslijnen - Station Vélib - Verschillende taxibedrijven beschikbaar: Les cabs G7 (de populairste): bel 36 07. Motor- en autoparkeerplaatsen voor de residentie. (Betaling van 9.00 tot 19.00 uur)

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.

Reviews (10 reviews)

Review van  Jessica Olea
Jessica Olea
2024-08-24
Zeer aangenaam verblijf, het appartement is precies zoals beschreven, met een uitstekende locatie,
Review van  Syed Ali
Syed Ali
2024-07-07
Zeer goede plek inderdaad, de gastheer is erg responsief,
Review van  Jd Singh
Jd Singh
2024-06-26
De locatie was echt veilig en geweldig. De gastheer was buitengewoon behulpzaam en reageerde snel tijdens onze reis in Parijs. Het was ons eerste bezoek aan het land en de gastheer hielp ons met het beantwoorden van veel vragen die niet gerelateerd waren aan de accommodatie.
Review van  Kim Gilbert
Kim Gilbert
2024-06-26
Het appartement was precies zoals afgebeeld op de foto's, Extreem gezellig en brandschoon, De bedden waren ook behoorlijk comfortabel, Ik was dol op de twee moderne badkamers en twee aparte toiletten, Gelegen in het 16e arrondissement, met een fantastische buurtsfeer met verschillende supermarkten binnen een paar blokken, een wijnwinkel, slager, bakkerijen, cafés en nog veel meer, allemaal vlak bij de deur, Voelde me ongelooflijk veilig in de buurt, Een zeer rustige en kalme locatie, Een echte aanrader en we hadden gewild dat ons verblijf langer had kunnen duren,
Review van  Andrew Volkov
Andrew Volkov
2024-06-06
Geweldige gastheer, uiterst responsief en behulpzaam. De omgang met hen is eenvoudig, zonder enige stress en plezierig.
Review van  Mashael Alqahtani
Mashael Alqahtani
2024-05-29
Een uitzonderlijk appartement met hoogwaardige meubels en een warme omgeving. Het appartement viel op door zijn onberispelijke netheid en het is een van de beste appartementen waarin ik ooit heb verbleven, hoewel de woonkamer een beetje klein is. De keuken was volledig uitgerust met alle soorten zeep voor de afwas en de was. De omgeving was prachtig met een hoog beveiligingsniveau en voorzieningen zoals supermarkten, restaurants en apotheken waren op loopafstand. Een klein probleem was het ontbreken van sloten op de kamer- en badkamerdeuren, wat enigszins zorgwekkend was. Bij vertrek was de uitchecktijd om 10.00 uur. Ik had liever tot 12.00 uur willen blijven, maar de gastheer verontschuldigde zich en dwong mij om mijn bagage op te bergen in de kluisjes op een nabijgelegen treinstation. Afgezien daarvan was alles fantastisch.
Review van  Nicolas Dufour
Nicolas Dufour
2024-05-15
Prachtig appartement, ik raad het aan,
Review van  David G
David G
2024-04-30
Fantastische locatie, de gastheren waren buitengewoon gastvrij. Als ik ooit nog eens naar Parijs ga, zal ik zeker terugkeren naar deze accommodatie.
Review van  Eric Huynh
Eric Huynh
2024-04-10
Het appartement was heerlijk en gelegen in een rustige omgeving. Het bood een gezellig verblijf en was uitgerust met alle essentiële behoeften. Het was een genot om te communiceren met Kahina, die ons bij het inchecken hielp met alles wat we nodig hadden. We zijn van plan om in de toekomst opnieuw te reserveren.
Review van  Efraim Kastiel
Efraim Kastiel
2024-03-20
Het was mijn eerste ervaring met Airbnb, het appartement was geweldig, ruim en brandschoon, de omgeving was betoverend en schilderachtig, een echte aanrader,

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamEC-129-SEVRES
Aantal sterren1
Oppervlakte huis86
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds25-10-2024
Check-out7510611790567