nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
In een woonwijk of centrum (dorp)

Prachtig appartement in Rerik dicht bij het strand

6.8(10)
·Duitsland, Ostsee, Rerik
2
1
1
2
39

Accommodatie informatie

Dit smaakvol ingerichte twee-kamer appartement is gelegen in een huis met 4 appartementen in de Oostzee Rerik, tussen de Baltische Zee en de kleine Baltische baai Salzhaff. Naar het strand van de Baltische Zee achter de kliffen zijn er slechts 500 m. Im rustieke tuin Grill en zitplaatsen beschikbaar. Hier kunt u een fijne vrije dag hebben met een barbecue of met een goed glas wijn! Vanuit uw vakantieverblijf is het slechts 500 meter naar de Baltische kust op de schilderachtige klif en 100 meter naar de Oostzee - fietspad richting Ostseebad Kühlungsborn. Het levendige, brede zandstrand aan de Oostzee op de pier met strandstoelen, fiets- en bootverhuur en een verscheidenheid aan restaurants en kleine winkels ligt op slechts 800 meter afstand. Profiteer van de vele recreatieve activiteiten, zoals het avontuur en Schauräucherei (400 meter) of een rustiek kampvuur en Räucherabende op de nabijgelegen camping (100 meter). Op de speeltuinen aan zee kunnen de kleine gasten naar hartelust spelen en ravotten.

Faciliteiten

Parterre: (ingang, hal, woonkamer(1-pers. slaapbank(160 x 200 cm), TV(satelliet), zithoek, DVD-speler, video, CD-speler, stereo-installatie), keuken(eettafel(4 personen), waterkoker, broodrooster, fornuis(keramisch), koffiezetapparaat, combimagnetron, koelkast(+ vriesvak)), slaapkamer(2-pers.king size bed, radio), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger), kinderbed, kinderstoel) tuin, fietsenberging, tuinmeubilair, BBQ, parking, fietsen beschikbaar(tegen betaling)

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenZelf meenemen

WifiGratis

Kinderbed + Kinderstoelgratis (op aanvraag)

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenMax. 2; € 10/dier/verblijf

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum1.2 km

Strand (zee)0.5 km

Supermarkt1.2 km

Supermarkt0.3 km

Bushalte0.5 km

Treinstation11 km

Toeristeninformatie1.5 km

Vliegveld74 km

Snelwegknooppunt28 km

Bank1.2 km

Reviews (3 reviews)

Review van Sebastian Dirksmeyer
Sebastian Dirksmeyer
2021-07-07
De accommodatie is zeer bevredigend. Eenvoudig, maar voldoende voor een vakantie aan het strand. Eenmaal geboekt moet u echter op een paar kleine dingen letten. De navigatie naar het opgegeven adres voor de sleuteloverdracht leidt u niet naar de receptie, maar ergens op de camping -LAN sleutel is aan de huisregels, die in een lade waar ze zijn moeilijk te vinden zijn opgeslagen. De code wordt dan bijna aan het einde van de brief verborgen onder het item "verwijdering". Ook de kwaliteit van het W-LAN laat veel te wensen over. De verbinding wankelt erg, vooral 's avonds als iedereen nog een film wil streamen.We wisten dat we handdoeken mee moesten nemen. Aan het drogen van handdoeken voor de keuken hadden we echter niet gedacht, wie ook zijn eigen waslijn meeneemt doet er goed aan.
Review van Hans-Günter Petermann
Hans-Günter Petermann
2020-08-10
Het appartement was groot genoeg en compleet ingericht met alles wat je nodig hebt tijdens een weekje vakantie. We hadden het geluk de schoonmaakfee kort te leren kennen. Voor onze aankomst zorgde ze ervoor dat het appartement extreem schoon was. Onze kamers bevonden zich op de begane grond. Aangezien er boven meer vakantieappartementen zijn en de bouwplafonds helaas niet erg goed bestand zijn tegen contactgeluid, is er helaas een puntaftrek. Het woongebouw bevindt zich naast een camping. Het voordeel is dat je gebruik kunt maken van alle faciliteiten van deze plek. Anders moet worden gezegd dat het strand aan de Oostzee te voet in ongeveer 10 minuten te bereiken is. Naast een grote tuin is er ook voldoende parkeergelegenheid bij het pand.
Review van Tina Kuehn
Tina Kuehn
2019-01-02
Informeer voor als alles werkt

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamHaus am Meer 1
Aantal sterren3
Oppervlakte huis39
Check-in15:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds14-11-2017

Belangrijke informatie

De huiseigenaar woont in hetzelfde huis als waar de vakantiewoning gelegen is