nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Vakantiehuis (Vrijstaand)
Landelijk

Mooi vakantiehuis met uitzicht op de natuur

8.6(40)
·Frankrijk, Dordogne, Loubejac
4
4
1
120

Accommodatie informatie

Prachtig gelegen vakantiehuis in de groene en bosrijke omgeving van Loubejac. Vanaf het terras heb je een schitterend uitzicht over de uitgestrekte bossen en maisvelden; een ideaal begin van de vakantiedag. Je kunt er verblijven met familie of vrienden. Diezelfde prachtige omgeving, die je vanaf het terras al kunt zien, herbergt tal van pareltjes die het bezoeken waard zijn. Geniet van wandelingen tussen de kastanjebomen en breng een bezoek aan het bastidestadje Villefranche-de-Périgord (14 km), met haar mooie marktplein en vele gezellige winkeltjes. In de omgeving vind je verschillende zwemmeren (Prats-du-Périgord op 7 km, Frayssinet op 10 km en Cazals op 13 km). Je kunt kanoën in de Dordogne-vallei, het avontuur opzoeken in de grotten van Les Eyzies (46 km) en gezellig uit eten gaan in de stad Cahors (42 km). Neem een duik in het privézwembad terwijl de kinderen zich zorgeloos vermaken op het grasveldje met schommel. De vakantiewoning beschikt bovendien over een tafeltennistafel en jeu de boules-baan. Je hoeft je hier geen moment te vervelen! Met een Belvilla ben je verzekerd van een geslaagde vakantie. Er is altijd een Belvilla die jou een onvergetelijke vakantie bezorgt. We hebben een verrassend en breed aanbod van unieke vakantiehuizen voor de zomervakantie, een weekendje weg of een weekje wintersport. Het aanbod bestaat uit ruim 40.000 vakantiehuizen in 20 Europese landen. Unieke vakantiehuizen met regiotypische kenmerken op mooie locaties, of dit nu aan de kust, hoog in de bergen of centraal in het stadscentrum is. Denk aan authentieke landhuizen met zwembad in Frankrijk, bijzondere agriturismo’s in Toscane, stoere chalets in de Alpen of grote huizen in de Ardennen. Voor een gezin, een stel of voor een grote groep. Je vindt ze op de mooiste plekjes, zodat er genoeg te doen en te ontdekken is voor iedereen! We blijven continu op zoek naar nieuwe huizen en nieuwe bestemmingen die passen bij de wensen van onze gasten. Een Belvilla geeft je de vrijheid om te ontbijten in pyjama of nachtenlange gesprekken te voeren zonder op de sluitingstijd van de bar te hoeven letten. Met lokale ingrediënten maak je de heerlijkste gerechten en in het privézwembad neem je een ontspannen duik wanneer je dat wil. Kortom, alle privacy in je tijdelijke thuis! En dit vlak bij de lokale bevolking, zodat je de sfeer van de regio of dorp kunt opsnuiven. De huiseigenaar of beheerder is discreet ter plaatse je aanspreekpunt en geeft graag speciale tips over de omgeving.

Faciliteiten

keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, open haard, DVD-speler, CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche), toilet, recreatieruimte(toilet), wasmachine, verwarming, terras, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van 1/2 Apr t/m Sep), speeltoestellen, tafeltennistafel

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Gas/Olie
Gas/Olie
Gas/Olie
Gas/Olie
Toeristenbelasting
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenZelf meenemen

KeukenlinnenAanwezig

WifiNiet aanwezig

Kinderbedgratis (op aanvraag)

Kinderstoelgratis (op aanvraag)

LinnengoedExtra bedlinnen wissel € 8 p.p.

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 200

HuisdierenNiet toegestaan

BedlinnenMogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum6 km

Villefranche

Tennisbaan3 km

Golfbaan25 km

Meer7 km

Supermarkt3 km

Restaurants3 km

Openbaar zwembad3 km

Reviews (20 reviews)

Review van Luc Jonckheid
Luc Jonckheid
2024-08-13
Mooi en rustig gelegen. Het Franse platteland is zalig
Review van Hans van Minnen
Hans van Minnen
2024-06-26
We kregen een heel hartelijke ontvangst door de eigenaren. Bij binnenkomst in de gezellige keuken stond al een fles wijn en een pot honing van eigen bijen op ons te wachten. Tijdens de uitgebreide rondleiding bleek ook nog eens door de gastvrouw een bed opgemaakt te zijn. Het huis is van alle gemakken voorzien. Mooie kamers met goede bedden. Alles even fris en kraakhelder. Van het zwembad hebben we genoten en werd goed schoongehouden door de eigenaar. Als je achter het huis langsloopt ben je direct in het bos. De ligging van het huis is fantastisch. Je kijkt uit op de vrije natuur. Het waren voor ons 3 fantastische weken om op deze plek te mogen verblijven. Wij willen zeker nog eens terug naar deze rustgevende plek.
Review van Kees Huber
Kees Huber
2021-10-03
Lekker simpel huis met voldoende ruimte, zwembad is heerlijk en als extra een speelruimte met tafeltennis tafel. Uitzicht is fantastisch en de rust fenomenaal.
Review van  Kees
Kees
2021-09-28
Belvilla heeft een mooi aanbod van grote huizen, digitale service was prima, Aanrader!
Review van Vincent Vermeulen
Vincent Vermeulen
2021-09-07
Zeer rustig gelegen, zeer joviale en vriendelijke eigenaars. Prachtige streek
Review van Kesler Brenda
Kesler Brenda
2021-07-25
Super rustig huis op 20 minuten van alles
Review van Don van Zijtveld
Don van Zijtveld
2020-08-17
We kregen een heel hartelijke ontvangst, ondanks dat we iets te vroeg waren. Het is een erg mooie en rustige omgeving om met ons gezin eens lekker te ontspannen. Zwembad is een zout water bad en dat is heel fijn! Mooi opgeknapt huis met lekker veel ruimte er omheen een compleet vrijstaand.
Review van Diane Verschueren
Diane Verschueren
2019-09-15
We hebben de eigenaars gebeld, een half uurtje voor aankomst. We zijn goed ontvangen door Corinne en haar man, de huiseigenaars. Zeer vriendelijke mensen. Op tafel stond een fles rode wijn, leuk als welkomstgeschenk. Het huis was kraaknet, wat ik zeer belangrijk vind. Het huis is gelegen op een helling, je kijkt uit op weides en een zonnebloemveld. Als je aan het zwembad ligt, voel je je de koning te rijk, echt, ik denk dat toen het spreekwoord "leven als God in Frankrijk" is uitgevonden :-). De eigenaars wonen naast de woning, dwz, de achterzijde van hun woning grenst aan de vakantiewoning. We hadden alle privecy, het zwembad werd elke dag onderhouden door de eigenaar, lang voor iedereen opstond! We kregen van de gastvrouw tomaten, die ze zelf kweekt. Echt, toegegeven, prijs/kwaliteit, nog nooit zo goed gehad! En ik reis toch al een 25 jaar naar Zuid-Frankrijk. Een aanrader dus. Tips: Kasteel van Bonaguil, Villefranche op zo'n 4 km, de bakker en de slager en een drankje of hapje in hotel du commerce. Ik wil zo teruggaan.
Review van Valeska Laisnez
Valeska Laisnez
2019-09-07
Mooie omgeving. Rustig gelegen aan het einde van de weg, tegen een bosje aan. Vriendelijke eigenaars.
Review van Liesbeth Beeuwsaert
Liesbeth Beeuwsaert
2018-07-21
We werden hartelijk ontvangen door de eigenaars. We hadden onderweg al gebeld omdat we niet zeker wisten welk uur we zouden toekomen en sms'ten op regelmatige tijdstippen. Er wachtte ons een fles wijn en zelfgemaakte honing in de keuken die we ontvingen op de rondleiding in het huis. Alles was in orde. De eigenaar kwam dagelijks het zwembad schoonmaken zodat onze kinderen volop konden genieten. Ook toen we een vraag hadden stond het koppel klaar met antwoorden. Ik kan dit huis iedereen aanraden die op zoek is naar rust en stilte. Een nadeel zou kunnen zijn dat je vaak lang moet rijden voor een uitstapje maar uiteindelijk is dat een persoonlijke keuze -). Het dorpje Villefranche is op 5 km en daar kan je je inkopen doen. Hoewel de eigenaars vlakbij wonen, hebben wij nooit het gevoel gehad dat er geen privacy was, integendeel! We konden tijdens deze vakantie écht tot rust komen!
Review van Fokko de Boer
Fokko de Boer
2017-07-04
We werden heel vriendelijk ontvangen door de eigenaars en goed rondgeleid. Op tafel stond een fles rode wijn en een pot eigengemaakte honing. We vonden het een mooie accommodatie. Een ruim huis, schoon, goede bedden, prachtige badkamer, gezellige eetkeuken. Heerlijk groot zwembad met ligbedden. Misten daar alleen een parasol. Nog een aparte ruimte met zitgelegenheid en een tafeltennistafel. Omgeving was lieflijk, bossen en heuvels. We hadden een heerlijk vrij uitzicht en het was er heel stil.
Review van B.G Boen
B.G Boen
2016-08-29
Fijne ontvangst met flesje wijn en honing! super vakantie gewoon!Voldoende privacy en geweldig zwembad gans de dag zon erop!
Review van Judith Van der Meijde
Judith Van der Meijde
2016-08-09
Wat ern mooi huis in een super mooue omgeving. Genoten van het zwembad en de avonden bij het vuurtje in de bbq. Prachtige sterrenhemel, ultieme vorm van rust!
Review van Kristof Moerman
Kristof Moerman
2016-07-17
een week rust en waterpret in een rustige omgeving
Review van Hilde Chantrain
Hilde Chantrain
2016-07-04
We zijn met vier oudere vriendinnen naar Loubejac getrokken om te wandelen en te genieten van de prachtige omgeving rond het huis. Een zeer aantrekkelijke omgeving met mooi en groot, goed onderhouden zwembad. We hebben alle dagen buiten gegeten tot laat in de avond Alles was naar onze zin. Super vriendelijke eigenaars die altijd bereikbaar zijn, maar zich nooit opdringen. 4 comfortabele slaapkamers. Grote doch niet zo gezellige living ( waar we nooit gebruik van gemaakt hebben gezien het mooie weer ) Kleine, wat ouderwetse keuken, doch alle nodige comfort is aanwezig. Enig min puntje. Er is slechts 1 goede douche aanwezig wat wel wat weinig is voor een huis dat voorzien is voor 9 personen. Prachtige vakantie gehad en veel mooie dorpjes en stadjes in de omgeving bezocht.
Review van noel louwagie
noel louwagie
2016-05-23
Een mooie vakantie gehad met onze 3 zonen en hun partner. Hele vriendelijke eigenaars en ze geven je alle vrijheid. Wel wat afgelegen maar met de auto lukt het wel. Een zeer mooie natuur. Familie Louwagie ALVERINGEM
Review van Rosemarije van Popele
Rosemarije van Popele
2016-04-22
Prima vakantie gevierd in een fijn vakantiehuis met een geweldig zwembad. Veel privacy, rustige landelijke omgeving met veel mogelijkheden om te wandelen of te fietsen.
Review van Ljpm Kwinten
Ljpm Kwinten
2015-08-24
Prachtige locatie, heerlijk zwembad. Huisje ligt wel wat achteraf dus ideaal voor de rustzoekers. Voor een bezichtiging aan een stadje of bezoek supermarkt moet je wel een stukje rijden. Zeer aardige eigenaren. Zij wonen langs het huis maar geven volledige privacy.
Review van  J. Bongers
J. Bongers
2013-05-12
2 families, 4 volw. 5 kinderen: Heerlijke uitvalbasis om de Dordogne streek te verkennen, gelegen tegen het Bos, je wandelt zo weg. Lekker zwembad, overdekte ruimte voor de kinderen om te tafeltenissen, bakkertje op 5 mijn rijden met overheerlijke broodjes. BBQ mogelijkheid uitvoerig getest en goed bevonden. Mooie plek voor een ontspannen rustige vakantie.
Review van  C. van Duijn
C. van Duijn
2010-07-08
De vakantiewoning was nog beter dan ik had verwacht! Het heeft een heerlijke tuin, veel ruimte in en om het huis en vriendelijke mensen.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamMaison de vacances Loubejac
Aantal sterren3
Oppervlakte huis120
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds04-10-2002