nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
Landelijk,In de bergen > 1000 m.

Mooi appartement met een panoramisch uitzicht.

8.4(11)
·Oostenrijk, Vorarlberg, Gaschurn
4
1
1
Skigebied
45

Accommodatie informatie

Dit comfortabele appartement ligt op de tweede en derde verdieping, heeft een gezellig interieur en beschikt over een heerlijk balkon waar je kunt genieten van een adembenemend uitzicht op het omliggende landschap. De serene sfeer van het pand en de goed ingerichte voorzieningen zorgen voor een echt ontspannen verblijf, waardoor het een ideale keuze is voor een onvergetelijk vakantieverblijf. Het is ideaal voor een vakantie met het gezin. U kunt genieten van een mooi balkon met een prachtig uitzicht. Genesteld in de pittoreske vakantiebestemming Gaschurn, op slechts 15 km ten zuidoosten van Schruns, ligt het charmante Huis Rifa. Dit goed onderhouden appartement ligt op een serene locatie op ongeveer 1 km van het uitnodigende centrum van Gaschurn en biedt zowel rust als gemak. Het gebied is ook ideaal voor skiliefhebbers, want de skibus bevindt zich op slechts 50 meter van het appartement. Gasten van House Rifa profiteren van een reeks extra voorzieningen die worden aangeboden door de eigenaar, waaronder heerlijke barbecue-avonden en begeleide wandeltochten. Deze attente toevoegingen verbeteren de algehele ervaring en beloven een plezierig en bevredigend verblijf voor alle bezoekers. Of je nu op zoek bent naar een rustig uitje te midden van prachtige natuurlijke schoonheid of graag de buitenactiviteiten en lokale charme van Gaschurn wilt verkennen, dit mooie appartement in House Rifa biedt de perfecte accommodatie voor je vakantie.

Faciliteiten

Parterre: (relaxruimte(via gezamenlijke ingang)(douche, zonnebank / solarium, sauna(tegen betaling))) Op de 1e etage: (open keuken(fornuis(keramisch), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(2-pers. slaapbank, TV(kabel), balkon(gedeeld met andere gasten)), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(douche, toilet)) Kelder: (skiberging(via gezamenlijke ingang)(wastafel, wasmachine(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), skischoenverwarmers)) koffiezetapparaat, wasmachine(tegen betaling), verwarming(CV), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, BBQ, 2x parking, speeltoestellen, tafeltennistafel, kinderbed(op aanvraag), kinderstoel

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

KeukenlinnenAanwezig

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum0.8 km

Bos0.1 km

Meer1.5 km

Supermarkt0.8 km

Restaurants0.8 km

Uitgaan0.8 km

Openbaar vervoer0.05 km

Skilift0.9 km

Skipiste0.9 km

SkiBus0.05 km

Langlaufen0.2 km

Toeristeninformatie1 km

Reviews (5 reviews)

Review van Kim van Geijn
Kim van Geijn
2015-09-03
Prettig centraal in het Montafon-bergeplus gebied gelegen appartement. Wij waren er in de zomer en hebben elke dag genoten van de berge-plus-kaart, die alle liften en alle zwembaden behelste, daarna terug in het gemoedelijke appartement met buitenbad en uitzicht op de bergen. Onze twee kinderen (6 en 8) hebben vollop gewandeld, gezwommen en ook genoten van de heimatabend echt een belevenis! Twee kleine minpuntjes omslachtig internet (en duur) en gedeeld balkon, waardoor de rokende buurman ook bij jou op het balkon staat..
Review van Stefaan Dumortier
Stefaan Dumortier
2011-10-28
We hebben een leuke vakantie gehad met onze 2 kinderen en onze hond. Het appartement was heel netjes en goed onderhouden. Het zwembad en de andere speelmogelijkheden waren een ideale manier voor de kinderen om met de andere gasten contacten te leggen.
Review van Tjitze Boersma
Tjitze Boersma
2011-07-29
Prima vakantie bestemming, op een rustige locatie en toch dicht bij het dorp. Leuk zwembad, prima sauna, solarium. Veel mooie wandel routes, voor beginners maar ook voor de door geharde wandellaars.
Review van R Vreugdenhil
R Vreugdenhil
2008-12-08
Buitengewoon geschikt vakantie adres in de zomer, zeker voor gezinnen. Grote kamers, schoon en netjes. Ideaal om vanaf dit adres uitstapjes te maken in Montafon. Zwembad en trampoline fijn voor de kinderen. Net dat extra in vergelijking met andere in deze prijsklasse. Herhaling waard!
Review van A.H.A Verwegen
A.H.A Verwegen
2008-07-26
Pro: Vriendelijke beheerders Leuk zwembadje voor de kinderen, leuke trampoline, tafeltennistafel met batjes en balletje (gratis). Rackets met soort van balshuttle gratis te gebruiken. Goede verlichting 's avonds. Linnengoed present. Betalen met pin mogelijk. Contra: Erg onduidelijke weergave van de te betalen toeristenbelasting waardoor je al gauw het idee krijgt dat je een oor wordt aangenaaid. Slechte (is geen) uitleg over gebruik van faciliteiten van het huis. Geen vaatwasser in appartement 7. Geen enkel idee wanneer de beheerder aanwezig is.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamApartment 2-4/2
Aantal sterren4
Oppervlakte huis45
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds06-07-2024

Belangrijke informatie

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend