nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)

Moderne vakantiewoning in beschermde villa met uitzicht op Bad Suderode

8.8(2)
·Duitsland, Harz, Quedlinburg ot bad Suderode
4
2
2
95

Accommodatie informatie

Dit vakantiehuis heeft 2 slaapkamers en is geschikt voor 4 personen, dit is ideaal voor een gezin. Het huis is gelegen in Bad Suderode en staat aan de rand van de Harz. De natuur en het afwisselende landschap zijn het handelsmerk van deze streek. In de omgeving kan je mooie wandelingen maken. De dichtstbijzijnde restaurants zijn op 500 m afstand. Het kuurcentrum met calcium-solebad, sauna en wellnessruimte ligt op enkele minuten lopen. In 15 minuten bereik je de werelderfgoedstad Quedlinburg met de beroemde Domschat, de Feininger-Galerie en de historische vakwerkhuizen. Bezoek ook het Bodetal in Thale en de beroemde Teufelsmauer bij Weddersleben (het 1e Duitse beschermde natuurgebied). Het huis is gezellig ingericht en in de keuken staan een oven en een magnetron. Op het zonnige balkon kan je genieten van het uitzicht op Bad Suderode en de Voor-Harz. Er is WiFi in het huis aanwezig en er is een parkeerplaats beschikbaar.

Faciliteiten

Op de 1e etage: (woonkamer(TV(kabel), zithoek, stereo-installatie), woonkeuken(eettafel, fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet), overloop) Zolder: (slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), overloop) zitkamer, balkon, verwarming, parking

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

KeukenlinnenAanwezig

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Bos0.5 km

Supermarkt0.3 km

Restaurants0.5 km

Openbaar vervoer0.4 km

Openbaar overdekt zwembad7 km

Langlaufen7 km

Reviews (1 reviews)

Review van Marcel Gielen
Marcel Gielen
2019-08-29
Een mooi huis op een mooie locatie. Prima ligging tegen het bos aan. Alleen jammer dat het heilbad al jaren gesloten is en er ook geen gelegenheid tot zwemmen meer is in deze gemeente.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamVilla Charlotte
Aantal sterren4
Oppervlakte huis95
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds19-08-2016

Belangrijke informatie

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend