nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Vakantiehuis (Niet vrijstaand)

Modern vakantiehuis in Pazin, met privézwembad

8.4(16)
·Kroatië, Istrië, LINDAR
6
2
3
90

Accommodatie informatie

In het hart van Istrië nabij het stadje Pazin bevindt zich dit vakantiehuis met zwembad. Een ideale plek om volledig tot rust te komen en tegelijkertijd een prima uitvalsbasis om Porec en Rovinj te bezoeken! De prachtige stranden aan de westkust liggen op 40 minuten rijden. U bewoont de eerste verdieping van dit verzorgde vakantiehuis en beschikt over een tuin met een ruim zonneterras, een privé zwembad, ligstoelen, een houten eettafel met banken en een parasol. Het huis bestaat uit een woonkamer met zithoek, een open keuken met eettafel, een apart toilet en twee slaapkamers met badkamers en suite. Tevens is er een overdekt balkon waar u tijdens de zomeravonden kunt genieten met een glaasje wijn.

Faciliteiten

Op de 1e etage: (woonkamer(2-pers. slaapbank, eettafel, balkon of terras, airconditioning), open keuken(waterkoker, fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), TV(satelliet), douche, wastafel, toilet, balkon, airconditioning), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), TV(satelliet), douche, wastafel, toilet, airconditioning), badkamer(wastafel, toilet), terras(privé)) toilet(buiten), wasmachine, terras, tuin(omheind), fietsenberging, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad(privé, 7 x 3 m.), tafeltennistafel, kinderbed, haardroger

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 300

HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum5 km

Pazin

Bos4 km

Strand (zee)35 km

Restaurants4 km

Reviews (1 reviews)

Review van Danielle van der Hoek
Danielle van der Hoek
2019-08-21
Bij aankomst werden wij vriendelijk onthaald. En naar een korte uitleg konden we lekker in privacy onze gang gaan. Verrast door de netheid! Accommodatie was nieuw en in een perfecte staat. Een fantastisch centraal punt om de omgeving van Istrië te verkennen.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamCasa Smoky
Aantal sterren3
Oppervlakte huis90
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds30-05-2018

Belangrijke informatie

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren De huiseigenaar woont in hetzelfde huis als waar de vakantiewoning gelegen is