nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
In de bergen > 1000 m.,Aan de skipiste

Les Marmottes N°42 - 3P6

Frankrijk, Southern Alps, Saint-Sorlin-d´Arves
6
2
1
2
42

Accommodatie informatie

Het appartement in Saint-Sorlin-d´Arves heeft 2 slaapkamer(s) en kan gereserveerd worden tot 6 personen. Accommodatie De accommodatie heeft een oppervlakte van 42 m² isgezellig ingerichte en is modern, met uitzicht de bergen en de skipiste. De woning bevindt zich op 400 m van de supermarkt, 400 m van het skigebied en is gelegen in een gebied met de volgende kenmerken kindvriendelijke buurt zone en in de bergen. Tevens heeft u de beschikking over lift, balkon, elektrische verwarming, verwarmd zwembad gemeenschappelijk, openlucht parkeerplaats, 1 Televisie. De keuken, met inductie kookplaat, is uitgerust met koelkast, magnetron, vriezer, vaatwasmachine, servies/bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker.

Faciliteiten

, woonkamer(1-pers. slaapbank, 1-pers. slaapbank), keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, ), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad), TV, balkon, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Bij de prijs inbegrepen

Bedlinnen
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

Verwarmen zwembadIncluded

ParkerenIncluded

VerwarmingIncluded

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 500

U dient de borg ter plaatse middels een eenmalig machtigingsformulier te betalen

Eindschoonmaak€ 90, of dient het zelf te doen

HuisdierenMax. 2; € 9/dier/nacht

Baby high chair€ 5 /Night

Cot/Crib€ 5 /Night

Raclette / Fondue€ 5 /Night

Pack Serviettes ( 12€ pack/personne)€ 12 /Stay

Pack Draps lit simple ( 16€ pack/lit)€ 16 /Stay

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Skigebied0.4 km

SKI

Supermarket0.4 km

SUPERMARKET

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamLes Marmottes N°42 - 3P6
Aantal sterren4
Oppervlakte huis42
Check-in15:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds31-12-2024