nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
Landelijk

Gezellig vakantiehuis in de Ardennen

8.5(6)
·België, Ardennen, Luik, Halenfeld-Amel
9
3
2
1

Accommodatie informatie

In het kleine dorpje Halenfeld ligt dit appartement in een voormalige molenaarswoning. Het appartement heeft 3 slaapkamers en is ideaal voor een familie. Ook je huisdier is welkom in dit vakantieverblijf. Het is een goede uitvalsbasis voor allerlei recreatiemogelijkheden, zoals skiën, langlaufen, wandelen, fietsen, paardrijden, zwemmen en zeilen. Het wandelpad in Heppenbach is een echte aanrader. Verder is er in St. Vith een gratis buitenspeeltuin te vinden. Leuk is een bezoekje aan het chocolademuseum van Jacques, met bijbehorende chocoladefabriek. Hier kun je vanaf de loopbrug boven de productiehal de chocolademakers aan het werk zien, zonder ze te storen. Hier worden de verrukkelijke chocoladeproducten van Jacques geproduceerd. De woning bevindt zich op de benedenverdieping. De woning heeft zijn authentieke charme niet verloren, maar is wel modern ingericht. De tuin, met onder andere kinderspeeltoestellen, wordt gedeeld met de andere appartementen.

Faciliteiten

Parterre: (hal(toilet), keuken(waterkoker, fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, DVD-speler, radio), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, stapelbed, douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet)) verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, speeltoestellen

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Servicekosten
Servicekosten

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenZelf meenemen

KeukenlinnenZelf meenemen

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenMax. 1; gratis

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Restaurants0.3 km

Hotel-Restaurant Müller

Reviews (4 reviews)

Review van Emmanuel Lannoo
Emmanuel Lannoo
2022-01-09
Zeer mooie en goed uitgeruste vakantiewoning, voorzien van al het noodzakelijke (goede bedden, goede douches,…). Helaas is deze woning SUPERgehorig, door de houten roostering hoort men iedere voetstap van bovenliggend verblijf (welk gedurende de midweek ook gelijktijdig verhuurd was). Feitelijk zou deze woning niet verhuurd mogen worden aan verschillende reisgezelschappen. Indien de woning in zijn geheel wordt gehuurd door één grote groep, dan zal dit wel ok zijn; men kent elkaar. In deze was dit niet zo en hoewel wij wel de indruk hadden ‘rustige’ bovenburen te hebben gehad, hoort men gewoon alles. Voor de rest een mooi verblijf in een SUPERmooie streek.
Review van Mathieu Blancke
Mathieu Blancke
2021-07-27
Heel mooie omgeving, van het huisje hadden we meer verwacht. De verdieping boven ons bleek ook verhuurd, waardoor er veel lawaaihinder was (en de tuin gedeeld moest worden). Volgens de eigenaar lag dit aan Belvilla want normaal worden de twee niet gelijktijdig verhuurd. Gelukkig mochten we van de vriendelijke eigenaar verhuizen naar het kelderverdiep waardoor het lawaai al veel minder was.
Review van  De Cort
De Cort
2021-01-07
goede ontvangst door huisbeheerder , mooie lokatie ,prachtige omgeving
Review van De Cort Robert
De Cort Robert
2021-01-04
mooie lokatie , opperbeste huiseigenaar , zeer verzorgde woning

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamAmel 2
Aantal sterren3
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds23-01-2009

Belangrijke informatie

Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden