nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
Landelijk

gezellig appartement in Horumersiel

Duitsland, Nordsee, Wangerland
2
1
1
2
70

Accommodatie informatie

Het appartement Düne ligt op de eerste verdieping en biedt 70 m² comfortabele en stijlvolle accommodatie. De open keuken is volledig uitgerust met een fornuis, oven, magnetron, koel-vriescombinatie, koffiezetapparaat en waterkoker. De woon-/eetkamer is voorzien van een comfortabele zithoek, een eettafel en een televisie. In de slaapkamer staat een comfortabel tweepersoonsbed, zodat u heerlijk kunt slapen. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel, toilet en haardroger. Een balkon met tuinmeubilair nodigt u uit om te ontspannen. Fietsen kunnen veilig worden gestald in de berging. Wasmachine en droger zijn beschikbaar voor gemeenschappelijk gebruik. Bij het appartement hoort ook een vaste parkeerplaats. Beddengoed is bij de prijs inbegrepen, handdoeken zijn tegen betaling verkrijgbaar. Highlights: Wi-Fi, verbruiksafhankelijke energiekosten, beddengoed inbegrepen Horumersiel is een idyllisch kustplaatsje aan de Noordzee en een populaire vakantiebestemming in Wangerland. Het charmante stadje biedt een ontspannen maritieme sfeer met een haven, prachtige stranden en een goed onderhouden promenade. Gasten genieten van de frisse Noordzeelucht, wadlopen, fietstochten en regionale specialiteiten in gezellige restaurants. De ligging vlak bij het UNESCO Werelderfgoed Waddenzee maakt Horumersiel bijzonder aantrekkelijk voor natuurliefhebbers en rustzoekers.

Faciliteiten

Op de 1e etage: (open keuken(waterkoker, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger)) wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), balkon, fietsenberging, tuinmeubilair, parking, Handdoeken tegen betaling, Beddengoed inbegrepen

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Elektriciteit
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenMax. 2; € 20/dier/verblijf

(please reserve)Dogs as pets

handdoekenhanddoeken € 7 per persoon voor de startset en elke verschoning

On request(please reserve)

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Zee1.1 km

Nordsee

Strand (zee)3.2 km

Schillig

Restaurants0.05 km

Cafe0.05 km

Bushalte0.11 km

Toeristeninformatie0.4 km

Overig2.8 km

Schillig

Overig8.4 km

Wangerland

Overig18.3 km

Jever

Supermarket0.6 km

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor annuleringen tot de 30e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs. - Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.

Overige informatie

AccommodatienaamAppartement Düne
Aantal sterren4
Oppervlakte huis70
Check-in15:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer302
Online aangeboden sinds10-02-2025

Belangrijke informatie

Niet roken accommodatie. niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.