nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Vakantiehuis (Niet vrijstaand)
Landelijk

Charmant typisch Auvergne huisje

8.2(8)
·Frankrijk, Auvergne, Teilhet
2
1
1
60

Accommodatie informatie

Dit is een charmant vakantiehuisje voor 2 personen. Bij binnenkomst zie je gelijk de open woonkamer en de keuken. In het woongedeelte zijn 2 comfortabele banken. Op de 1e etage vind je een grote tweepersoonsslaapkamer met uitzicht over de vallei. De badkamer is vlak naast de slaapkamer te vinden. Het huis is bedoeld voor een stel. In de omgeving kun je Chateau Rocher (9 km) bezoeken. De middeleeuwse stad Montluçon (34 km) is ook zeker een bezoekje waard. In het oude centrum staat het kasteel met daaromheen de historische binnenstad. Clermonts-Ferrand (50 km) en Vichy (63 km) zijn ook prachtige steden. Als je naar buiten loopt, zie je gelijk de grote tuin met een prachtig uitzicht over Puy de Domme. Met helder weer kun je zelfs de toppen van de vulkanen zien! Daarnaast zijn er tientallen fiets- en wandelpaden in de omgeving. Vraag de vriendelijke eigenaresse naar tips! Bij je aankomst zijn de bedden opgemaakt. De vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaar.

Faciliteiten

Parterre: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, kachel, zithoek, DVD-speler, stereo-installatie)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(140 x 190 cm), verwarming), badkamer(massagedouche, wastafel, toilet)) tuin, tuinmeubilair, BBQ, parasol

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

KeukenlinnenAanwezig

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Golfbaan36 km

Montlucon/ Neris les Bains

Strand (meer)8 km

Saint Eloy les Mines

Fishingspot9 km

Saint Gervais

FishingWater9 km

Pont De Menat

Supermarkt8 km

Saint Eloy les mines

Restaurants9 km

Saint Eloy les mines/ Menat/ Saint Gervais

Openbaar zwembad8 km

Saint Eloy les Mines

Overig36 km

Aqua parc Montlucon

Reviews (6 reviews)

Review van René van der Wouden
René van der Wouden
2023-06-17
Goede ontvangst door de Engelse eigenaars. Leuke vakantiewoning waarbij alle basis benodigdheden aanwezig zijn. De tuin is fenomenaal zoals alleen Engelsen dat kunnen. 2 hectare aan bewegingsvrijheid. Mooi en goed onderhouden. In de omgeving is veel te ontdekken, eigenlijk nog een onontdekte parel. Minpunten: het bed is niet gemaakt voor mensen langer dan 1.90 mtr. De D-weg achter het huis is druk en oppassen.
Review van Marjolein den Bakker
Marjolein den Bakker
2022-08-16
Zeer rustige omgeving, vrij uitzicht, veel privacy, vriendelijke eigenaar. Accomodatie is type gîte rurale en eenvoudig, maar wel redelijk compleet ingericht. Vrij steile trap naar slaapverdieping en bed tekort (max 1.90 m).
Review van Guido Limburg
Guido Limburg
2022-07-31
Mooi appartement in een mooie (landelijke) omgeving. Vriendelijke mensen met aandacht voor je privacy.
Review van J.A. Westenberg
J.A. Westenberg
2019-10-13
Knus gedeelte van een grotere landelijke woning. Bijzonder vriendelijke en hulpvaardige (Engelse) eigenaars. Huis is gelegen op een groot stuk land met een fantastisch uitzicht. Een afgebakend deel, met tuintafel en bbq is speciaal voor de huurders van de gite. Omgeving is prachtig, met leuke middeleeuwse stadjes in de buurt.
Review van Lieneke Brugmans
Lieneke Brugmans
2019-08-07
Alles mooi schoon en gezellig ingericht. Hartelijke mensen. Prachtig uitzicht vanuit de gite. Omgeving erg mooi.
Review van Rudiger Decramer
Rudiger Decramer
2018-09-13
Zeer vriendelijke en discrete eigenares, privacy wordt gerespecteerd door de familie. De locatie is afgelegen en een auto is een absolute noodzaak om uw dagelijks brood te kopen (9 km). Het grootse minpunt van het vakantiehuis is ontegensprekelijk het sombere interieur. Op een zonnige dag en wanneer je de deur en het venster openlaat is er licht genoeg om te lezen of wat handwerk uit te voeren. Vanaf 17h00 moet het licht aan en dat is er nauwelijks. Een lampje van 25 W verlicht de woon/eetkamer en in de keuken heb je een zaklamp nodig om de toestellen veilig te gebruiken. De bovenverdieping heeft dezelfde problemen, de kleine badkamer is goed verlicht. De brocante tafel in de keuken is veel te laag, ik kan mijn benen niet onder tafel steken ( ik ben 1.75m). De trap naar de eerste verdieping is bijzonder glad en steil, zeker niet geschikt voor bejaarde personen. Nog een laatste opmerking, gedurende mijn verblijf heb ik geen enkele dag gebruik kunnen maken van internet, iedere dag was hij buiten dienst, ook de DVD speler functioneerde niet. Je mag je niet latan beinvloeden door de foto's, ze zijn getrokken met flash en dat geeft een vertekend beeld wat betrefd de verlichting, ook mijn fotos komen er heel mooi en hel uit.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamGite Les Ayes
Aantal sterren3
Oppervlakte huis60
Check-in15:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds30-05-2018

Belangrijke informatie

Bedden opgemaakt bij aankomst De vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaar.