nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Chalet (Vrijstaand)
Op vakantiepark

Chalet met airco op mooi park

9.4(13)
·Spanje, Costa de Barcelona, Barcelona
4
2
1
35

Accommodatie informatie

U kunt kiezen uit vijf verschillende types, vrijstaande accommodaties, te weten; een drietal verschillende types 4-6 pers. chalet (ES-08800-04, ES-08800-07 en ES-08800-08), een 4-6 pers. mobilhome (ES-08800-06), of een 4-5 pers. chalet (ES-08800-09). Alle accommodaties zijn verzorgd en netjes ingericht en beschikken alle over een terras met tuinmeubelen.

Faciliteiten

Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank), open keuken(magnetron), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel), toilet) airconditioning, zwembad(gedeeld met andere gasten), zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt)

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenMogelijkheid tot huren, € 12 p.p./verblijf

Wifi€ 2,86/nacht

Kinderbedgratis (op aanvraag)

Kinderstoelgratis (op aanvraag)

AirconditioningInclusief

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 150

U dient de borg ter plaatse met creditcard te betalen

HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum5 km

Zee5 km

Supermarkt5 km

Reviews (6 reviews)

Review van  Vesela
Vesela
2024-09-07
Het park is geweldig met veel activiteiten voor kinderen. Het is de perfecte plek voor kinderentertainment.
Review van  Temsamani
Temsamani
2024-06-29
De faciliteiten waren geweldig voor onze 2,5-jarige, 2 zwembaden, 2 speeltuinen en een springkussen, Een fijn en mooi park,
Review van  Sonia
Sonia
2023-07-13
De faciliteiten zijn enorm, zeer schoon en goed onderhouden, het personeel is erg vriendelijk en de bungalows zijn in perfecte staat, de supermarkt is uitstekend,
Review van  Jorge_omar
Jorge_omar
2023-03-09
de faciliteiten zijn uitstekend
Review van  Maria
Maria
2023-01-13
De beleving in de Bungalow was zeer compleet, met een groot terras en de mogelijkheid tot parkeren op een perceel. Daarnaast was de ruimte behoorlijk ruim,
Review van  Juan
Juan
2022-11-20
Over het algemeen is alles redelijk goed,

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamCamping Vilanova Park 3 S700
Aantal sterren3
Oppervlakte huis35
Check-in16:00
Check-out11:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds01-09-2024
Check-outKB-000114