nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Chalet (Vrijstaand)
In de bergen > 1000 m.,Op vakantiepark

Chalet in Salzburg vlakbij skipiste

8.8(19)
·Oostenrijk, Salzburgerland, Annaberg-Lungötz
10
4
2
Skigebied
105

Accommodatie informatie

Dit levendige chalet met 4 slaapkamers in Annaberg-Lungötz is perfect voor gezinnen of groepen vrienden en biedt comfortabel plaats aan maximaal 10 gasten. Genesteld in de natuur ligt het bos op slechts 200 meter afstand, wat de mogelijkheid biedt om de rauwe schoonheid van het buitenleven te verkennen. Het stadscentrum en de supermarkt liggen op slechts 4 km afstand, en voor wie van water houdt, ligt een prachtig meer op slechts 8 km van het chalet. In de winter biedt het nabijgelegen skigebied Dachstein-West uitstekende ski- en snowboardmogelijkheden. Gemak staat voorop met parkeergelegenheid op het terrein. Ontspan na een dag vol avontuur in het gemeenschappelijke zwembad en de twee sauna's in het hoofdgebouw. Nabijgelegen attracties zijn onder andere het charmante centrum, skipistes en wandelpaden, zodat er voor iedereen wel iets te beleven valt. Begin je dag met een ontbijt op het terras of in de tuin, waar buitenmeubilair je uitnodigt om te ontspannen in de zon. Binnen is de woonkamer voorzien van een tv en een gezellige gashaard, terwijl de goed uitgeruste keuken - inclusief fornuis, magnetron en koelkast - ervoor zorgt dat je alles hebt wat je nodig hebt voor een huiselijk verblijf. Voor gezinnen met kleintjes zijn een kinderstoel en kinderbedje op aanvraag beschikbaar. Boek vandaag nog je verblijf bij Belvilla!

Faciliteiten

Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(kabel), radio, CD-speler, gashaard), keuken(broodrooster, fornuis(keramisch), koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), badkamer(douche, wastafel), toilet, terras) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet), balkon) relaxruimte(gedeeld met andere gasten)(sauna), parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt, 11 x 5 m.), kinderbed(op aanvraag), kinderstoel(op aanvraag)

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenIncluded

Verwarmen zwembadIncluded

ParkerenIncluded

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Baby high chairIncluded

Cot/Crib€ 15 /Stay

Internet AccessIncluded

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum4 km

Bos0.2 km

Meer8 km

Supermarkt4 km

Openbaar zwembad8 km

Skilift0.2 km

Skipiste0.2 km

SkiBus0.5 km

Vliegveld75 km

Snelwegknooppunt20 km

Reviews (17 reviews)

Review van  Sven
Sven
2024-11-06
Keuken uitstekend uitgerust en vlekkeloos schoon,
Review van  Ramona
Ramona
2024-10-06
De accommodatie ligt direct aan de skipiste,
Review van  Shlomo
Shlomo
2024-09-07
Ongelofelijk panorama, idyllische locatie
Review van  Alexey
Alexey
2024-06-29
Verkenning van de omgeving en het ontdekken van nieuwe dingen
Review van  Fränzi
Fränzi
2024-06-29
De accommodatie was erg groot en had alles wat je nodig had,
Review van  Darko
Darko
2024-06-10
Het park is nu extra rustig en ontspannend in deze periode
Review van Daniel Piske
Daniel Piske
2023-10-22
We hebben een geweldige tijd gehad in een liefdevol ingericht huis en een prachtige omgeving!
Review van  Anna
Anna
2023-10-09
Fantastische locatie, ruime accommodatie voor het gezin, hond toegestaan,
Review van  Matthias
Matthias
2023-10-02
Ons verblijf in het chalet was werkelijk fantastisch. Het chalet was brandschoon en had alles wat we nodig hadden. De locatie was werkelijk prachtig. We waren ontzettend blij dat we toegang hadden tot het zwembad en de sauna. Het winkeltje op het terrein was een uitkomst. Kortom, we hebben een fantastische tijd gehad en komen zeker nog eens terug!
Review van  Ute
Ute
2023-08-12
We waren heel blij! De accommodatie was prachtig en de omgeving was gewoonweg fascinerend. We hebben genoten van de natuur en de vriendelijkheid van de mensen. We zullen altijd met veel plezier aan deze vakantie terugdenken.
Review van Daphne Bouwhuis-Mulder
Daphne Bouwhuis-Mulder
2023-06-13
Prima locatie maar huisje is uitgewoond. Bank is doorgezeten, oven is kapot en de eettafel plakt (ookal maak je deze schoon). Helaas valt het ons enorm tegen. De receptie geeft aan niets voor ons te kunnen doen omdat het huisje eigendom is van iemand anders. Tja daar kunnen wij niets mee.. heel jammer! Enige top aan dit huis is het uitzicht, dat is prachtig.
Review van  Ruth
Ruth
2023-04-29
Fantastische plek om te verblijven met prachtig ingerichte huisjes,
Review van  De
De
2023-03-09
Wij hebben genoten van het ruime en goed uitgeruste huis,
Review van  Petra
Petra
2022-11-20
Alles was geweldig en perfect, een echte aanrader, ook voor hondenbezitters,
Review van Werner Rumel
Werner Rumel
2019-07-20
Zeer mooie accommodatie! Meer informatie van de receptie zou goed zijn geweest (bijvoorbeeld, de lift heeft een lunchpauze, als je vraagt bij de receptie kort voor 12:00 als de rit gratis is !?, ..)
Review van Karin Boukamp
Karin Boukamp
2016-09-06
Mooi, zeer ruim en licht huis in een mooie landelijke omgeving.
Review van Christel Renkema
Christel Renkema
2015-03-07
Prima chalet. Mooie plek, genoeg ruimte en prima skiën.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom. - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom. - voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

Overige informatie

AccommodatienaamAlpendorf Dachstein West 1
Aantal sterren4
Oppervlakte huis105
Check-in15:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer102
Online aangeboden sinds16-04-2012

Belangrijke informatie

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat