nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Vakantiehuis (Vrijstaand)
Landelijk

Chalet 8 pax vlakbij Durbuy met hottub

6.2(5)
·België, Ardennen, Luxemburg, Wéris
6
3
1
2

Accommodatie informatie

Wéris is een dorp in de Belgische provincie Luxemburg en een deelgemeente van Durbuy. Het bosrijke Wéris behoort tot de 25 plaatsen die zijn uitverkozen tot mooiste dorpen van Wallonië,

Faciliteiten

Parterre: (open keuken(fornuis(keramisch), koffiezetapparaat(pads), oven, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/eetkamer(TV(satelliet), eettafel, open haard, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche), toilet) hottub, infraroodsauna, balkon, verwarming(CV), terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenMogelijkheid tot huren, € 8 p.p./verblijf

WifiGratis

HoutNiet aanwezig

Kinderbed€ 2,50/nacht

Kinderstoel€ 2,50/nacht

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
Borgsom€ 350

HuisdierenMax. 2; € 7,50/dier/nacht

Huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven

BedlinnenMogelijkheid tot huren, € 12,50 p.p./verblijf

Elektriciteit€ 70/kWh

Gas/OlieOil € 1/liter

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum5 km

Reviews (3 reviews)

Review van Olivier Biebaut
Olivier Biebaut
2024-08-15
Veel kleiner dan het leek op de foto’s, maar dat is op zich geen drama. Het huisje zou charmant kunnen zijn, maar heeft dringend wat klusjes aandacht nodig. Bovendien was het helemaal niet netjes wanneer we toekwamen, flink wat spinnenwebben, maar ook een pak honden haar gevonden. Terrasje is wel tof, aangenaam uitzicht … behalve dan de eigen tuin, want die is half verwilderd. Als je braambessen kan plukken in je eigen tuin, is dat een voordeel bij een flink nadeel, het huis verliest echt charme door de staat van de tuin De petanque baan is dan weer pico bello, maar wij verwachtten hier dan toch wel een setje ballen. Kortom, we hadden er echt véél meer van verwacht
Review van Maikel Kool
Maikel Kool
2023-09-16
Huisje viel een beetje tegen. Wat niet erg schoon en veel beschadigd. Daarnaast werd er niets vermeld over electriciteitskosten en stookkosten en werd dit gewoon van de borg ingehouden terwijl we hier bij aankomst en vertrek op gewezen hadden. Volgens Ardennes online (verhuurder) was dit de fout van Belvilla en Belvilla wijst weer naar Ardennes online. We zijn inmiddels vier weken verder en nog steeds geen fatsoenlijke oplossing.
Review van Hans De Fauw
Hans De Fauw
2023-08-28
Bad beds, bad room, smelly, far too expensive, no maintenance, very noisy (the wood in the house creaks), doors make a lot of noise, so much does not work in the house.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamCHATEAU CALON SEGUR
Aantal sterren3
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds22-05-2023