nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Vakantiehuis (Vrijstaand)

Centraal gelegen vakantiehuis op Mallorca

Spanje, Mallorca, Inca
6
3
2
200

Accommodatie informatie

Sa Tanqueta klinkt als de perfecte plek voor een ontspannend uitje op Mallorca! Met zijn prachtige omgeving kunt u genieten van de rust van de natuur terwijl u genoeg activiteiten en voorzieningen heeft voor alle soorten gasten. Het zoutwaterzwembad, de barbecueplek, de moestuin en de kippen voegen zo'n unieke, authentieke toets toe aan de ervaring. En de locatie is zo handig, met Playa de Alcudia op slechts een klein eindje rijden voor een dagje strand. Het huis zelf lijkt gezellig en goed uitgerust, met alle comfort voor een ontspannen verblijf. De optie voor airconditioning is handig voor warmere dagen en de eigen badkamer biedt wat extra privacy. Het is geweldig om te weten dat het dicht bij attracties ligt, maar u kunt nog steeds ontspannen en genieten van de rust van een landelijke omgeving. In wat voor activiteiten bent u het meest geïnteresseerd: buitenavonturen, stranddagen of iets cultureels terwijl u op Mallorca bent?

Faciliteiten

Parterre: (woonkamer(TV(satelliet), eettafel, zithoek), open keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, ), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad), badkamer(douche), airconditioning) Tuinmeubilair, wasdroger, douche(buiten), wasmachine, airconditioning, terras, tuin, BBQ, zwembad(privé), strijkijzer, lucht-lucht warmtepomp

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenIncluded

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
EindschoonmaakIncluded

HuisdierenNiet toegestaan

BedlinnenIncluded

ElektriciteitIncluded

airconditioning€ 0,35 /KWH

Security Deposit (refundable)€ 300 /Stay

Baby high chairIncluded

Cot/CribIncluded

Internet AccessIncluded

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Strand (zee)28 km

Playa Alcudia

Restaurants0.8 km

RESTAURANT

Treinstation1.8 km

Inca

Vliegveld35 km

Palma

Ziekenhuis3.5 km

Hospital Inca

Town0.5 km

Inca

Supermarket0.8 km

Mercadona

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamSa Tanqueta
Aantal sterren4
Oppervlakte huis200
Check-in15:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds25-02-2025
Check-outETV11452