nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Vakantiehuis (top location)
In een woonwijk of centrum (dorp)

Belvilla door OYO Casa Arnaldo

Spanje, Costa Blanca, Jávea
4
2
1
130

Accommodatie informatie

Faciliteiten

Parterre: (ingang(buitenom bereikbaar), keuken(kookplaat, waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(flatscreen), eettafel, zithoek), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), balkon of terras) garage, tuin(gedeeld met andere gasten), zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, geopend van Jun t/m Sep)

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenIncluded

WifiGratis

WasmachineIncluded

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum5 km

Jávea

Strand (zee)0.5 km

Cala Blanca Jávea

Strand (zee)0.85 km

Caleta de Dins

Strand (zee)1.7 km

Cala Sardinera

Strand (zee)2 km

Platja del Portixol

Restaurants1 km

Chiringuito La Caleta

Vliegveld99 km

Aeropuerto de Alicante -Elche Miguel Hernández

Overig15.4 km

Denia

Overig12.4 km

Moraira

Overig36 km

Oliva

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamCasa Arnaldo
Aantal sterren5
Oppervlakte huis130
Check-in16:00
Check-out12:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds10-12-2024
Check-outVUT-X1574451-D

Belangrijke informatie

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Wees u ervan bewust dat evenementen, commerciële activiteiten of feesten niet zijn toegestaan op het terrein, om een serene en aangename ervaring voor alle gasten te waarborgen. Om het comfort van iedereen te waarborgen, hanteren we een stiltebeleid van 22:00tot 9:00 , zodat alle gasten van een rustige omgeving kunnen genieten. In deze accommodatie zijn zakelijke gasten welkom, echter geldt hiervoor een persoonsvolume beperking. Het maximale aantal verblijvende personen moet gelijk zijn aan het aantal slaapkamers van de accommodatie. Een overschrijding is niet toegestaan. (bijvoorbeeld: 3 slaapkamers = 3 personen maximaal