nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)
In de bergen > 1000 m.,In een woonwijk of centrum (dorp),Aan de skipiste

Appartement in Maria Alm aan de piste

7.4(6)
·Oostenrijk, Salzburgerland, Maria Alm
4
0
1
Skigebied
35

Accommodatie informatie

Dit appartement voor maximaal 4 personen ligt in een appartementencomplex midden in het centrum van Maria Alm in het Salzburgerland en biedt directe toegang tot het skigebied Hochkönig. Het appartement ligt op de derde verdieping en beschikt over een gezellige woonkeuken met open keuken en zitje, een slaapkamer met hoogslaper en stapelbed, een ruime badkamer en een balkon. Er is ook een skiopslag in het appartementencomplex. Parkeren kan direct bij het appartementencomplex. Het balkon biedt een prachtig uitzicht op de omliggende bergen en het dorp en de skipistes liggen vrijwel naast het appartementencomplex. Het appartementencomplex ligt midden in het skigebied Hochkönig, dat deel uitmaakt van het skigebied Ski Amade. Tegen de achtergrond van de Hochkönig biedt dit skigebied tussen de drie plaatsen Maria Alm, Dienten en Mühlbach maar liefst 120 uitgestrekte en brede pistekilometers, 3 funparken en 34 liften. De skipistes liggen op loopafstand van het appartementencomplex. In de zomer bieden het avonturenbad Sommerstein aan de oostkant van Maria Alm, het avonturenbad Obsmarkt in Saalfelden of het Zeller Strandbad in Zell am See veel zwemplezier! Het idyllische stadje Maria Alm is een sportparadijs en bedevaartsoord midden in de bergen van Salzburg en biedt vele andere vrijetijds- en activiteitenmogelijkheden. Direct in het stadscentrum vindt u diverse restaurants, winkels en het VVV-kantoor. De hoofdstad van de deelstaat Salzburg is met de auto in ongeveer 1,5 uur te bereiken. Let op: aankomst dient plaats te vinden tussen 16.00 uur en 18.00 uur. Voor aankomsten na 18.00 uur geldt een toeslag van € 10,00 per uur. Aankomst na 20.00 uur is niet meer mogelijk.

Faciliteiten

Parterre: (skiberging, parking) Op de 3e etage: (woonkeuken(fornuis, koffiezetapparaat, combimagnetron, koel-/vriescombinatie), slaapnis(2-pers. hoogslaper, stapelbed), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet), balkon) verwarming(CV)

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenZelf meenemen

KeukenlinnenZelf meenemen

WifiGratis

LinnengoedExtra bedlinnen wissel € 8 p.p.

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.
Centrum14 km

Dienten am Hochkönig

Centrum6 km

Saalfelden

Centrum19 km

Zell am See

Centrum0.3 km

Maria Alm

Bos0.1 km

Meer8 km

Meer6 km

Bergsee Prinzensee Natrun

Meer19 km

Zeller See

Meer21 km

Strandbad Seespitz am Zeller See

Meer20 km

Strandbad Thumerbach am Zeller See

Supermarkt0.2 km

Restaurants0.2 km

Openbaar zwembad6 km

Erlebnisbad Obsmarkt Saalfelden

Openbaar zwembad2 km

Erlebnisbad Sommerstein

Skilift0.1 km

Skipiste0.1 km

SkiBus0.01 km

Skigebied13 km

Hochkönig - Dienten

Toeristeninformatie0.3 km

Reviews (6 reviews)

Review van Niels Koster
Niels Koster
2023-10-02
Het appartement zelf was prima, zo niet een beetje teleurstellend in eerste instantie. Het was goed verzorgd en schoongemaakt, maar ik had verkeerde verwachtingen. De dame die het huurt spreekt niet echt goed Engels, maar uiteindelijk zijn we erin geslaagd om te communiceren. Het uitzicht vanaf het balkon is geweldig, een geweldig uitzicht op de bergen in de verte. De omgeving van het appartement was ook erg toeristisch. vriendelijk met veel activiteiten en bezienswaardigheden om te zien. Over het algemeen was de prijs redelijk met wat je krijgt. De dame die de plaats huurde was aardig en we hebben hier een goed verblijf gehad. Het enige wat ik niet leuk vond waren de bedden. Ik ben ongeveer 191 cm lang en de bedden in het appartement zijn naar mijn smaak iets te klein, dus je bent gewaarschuwd als je wat aan de lange kant bent.
Review van Hans Feitsma
Hans Feitsma
2022-01-23
Er was geen slaapkamer, maar een "hok" waar boven elkaar 2 bedden waren gemaakt. Absoluut niet prettig! In de gang naar de huiskamer staat een hel grote en brede gangkast waar je nauwelijks langs kan. Badkamer en huiskamer waren goed! Toch geen aanrader, dit appartement. Helaas
Review van Mandy Oude engberink
Mandy Oude engberink
2019-08-24
We waren al om half 12 bij het appartement. De mevrouw vond het geen probleem en we mochten wel wat eerder erin. Huisje is wat klein maar voor 2 personen mooi genoeg. Alleen jammer dat er geen was rekje buiten stond en de stoelen buiten zaten niet erg fijn
Review van harold Lokhorst
harold Lokhorst
2019-08-01
Leuk ontvangst, kleine kamer maar wat kun je ook verwachten voor dat geld. Brandschoon & prachtige ligging.
Review van anneke van Walstijn
anneke van Walstijn
2018-08-31
Bij aankomst bij ons appartement moesten we een half uurtje wachten, de mensen die de sleutel zouden brengen waren onderweg. De accommodatie was wat kleiner als verwacht, wel heel netjes . Persoonlijk vond ik de bedden erg hard. De personen die ons hebben opgevangen waren heel erg aardig en behulpzaam. De omgeving was erg mooi .
Review van Diana Marquardt
Diana Marquardt
2017-10-23
De aankomst was geweldig en reibungslos.Die accommodatie was zeer centraal gelegen alles snel erreichbar.Die was super leuk.

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamApartment Urchen
Aantal sterren3
Oppervlakte huis35
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds17-09-2013
Check-out50612-000953-2020

Belangrijke informatie

Bij vertoning van uw reisbescheiden ontvangt u 20% korting op skihuur bij Agasport Gadenstatter in Maria Alm