nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Appartement (Appartement)

Appartement in het hart van Parijs ☆ Eiffeltoren ☆

9.6(5)
·Frankrijk, Southern Alps, Paris
1
0
1
10

Accommodatie informatie

Charmante studio van 10 m² in het 16e arrondissement, op slechts 5 minuten lopen van Place du Trocadéro! De strategische ligging van het appartement maakt het gemakkelijk om de hoofdstad te verkennen dankzij de verschillende openbaarvervoersopties: - Metro: station Boissière (lijn 6) ligt op slechts 4 minuten lopen. - Een uitgebreid netwerk van buslijnen die dag en nacht rijden. - Station Vélib voor degenen die liever met de fiets reizen. - Verschillende taxibedrijven, met een speciale vermelding voor G7-taxi's (veelgebruikt, neem contact op met 36 07). - Motorparkeerplaats beschikbaar voor de residentie (betaling van 9.00 tot 19.00 uur).

Faciliteiten

Op de 7e etage: (woonkamer(1-pers. slaapbank), keuken(kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast, , ), badkamer(douche), toilet(toilet)) , , , , , EHBO-post, Speeltuin, TV, verwarming, strijkijzer, haardroger, Handdoeken/beddengoed (incl.), , , Carbon monoxide detector, Cleaning Disinfection, Downtown, Enhanced cleaning practices, High touch surfaces disinfected, Long term stays allowed, Room-darkening shades, Town

Bij de prijs inbegrepen

Eindschoonmaak
Bedlinnen
Toeristenbelasting

Optionele services ter plaatse

BadhanddoekenAanwezig

WifiGratis

Beschikbaarheid

Bijkomende kosten

Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.
HuisdierenNiet toegestaan

Locatie

Kaart van de locatie laden...

In de buurt

Afstanden en hotspots in de buurt.

Reviews (5 reviews)

Review van  Janine Aponte
Janine Aponte
2024-11-09
Hoewel de ingang misschien wat onaantrekkelijk lijkt, was de locatie precies zoals afgebeeld en uiterst veilig. Ik verblijf graag in die buurt omdat het dicht bij alle voorzieningen ligt en ideaal was voor mijn individuele reis.
Review van  Ikram Mouttaki
Ikram Mouttaki
2024-07-15
Geweldige accommodatie, geweldige locatie
Review van  Steffen Fischer
Steffen Fischer
2024-06-21
Alles zoals vermeld, zou op elk moment terugkomen,
Review van  Alan Cervantes
Alan Cervantes
2024-05-02
De kamer was fenomenaal 👌, de locatie was ideaal, wat ik niet leuk vond was dat elke avond iemand van de verdieping erboven lawaai maakte, heel hard liep, op de deuren bonkte 🚪 enz., en dit gebeurde in de vroege ochtend, waardoor we niet in de gelegenheid waren van uitrusten na een dag vol activiteiten, het laatste wat je wilt is dat ze in de vroege ochtend lawaai maken of bonzen
Review van  Louis Dubois
Louis Dubois
2024-04-20
Het is niet groot, maar voor deze prijs kun je in dit gebied niet veel beter vinden!

Belangrijke informatie

Annuleringsvoorwaarden

- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Overige informatie

AccommodatienaamYG-20-DIDIER-2
Aantal sterren1
Oppervlakte huis10
Check-in16:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds10-10-2024
Check-out7510111495053