Appartement (Appartement)
Aparthotel Adagio Nice Promenade
9.1(8)
·Frankrijk, Southern Alps, NICE2 Gasten
1 Slaapkamers
1 Badkamers
7 Huisdieren
25 m²
Accommodatie informatie
Gelegen op slechts 15 minuten lopen van het charmante oude Nice en met uitzicht op de prachtige Middellandse Zee, biedt dit appartement de ideale uitvalsbasis voor een ontspannen verblijf aan de Franse Rivièra. Gasten kunnen genieten van het comfort van volledig uitgeruste en functionele appartementen, waarvan sommige een prachtig uitzicht op zee bieden. De residentie biedt een scala aan handige diensten, waaronder een stomerij, wasfaciliteiten en privéparkeergelegenheid. Er is ook een pendeldienst naar het treinstation en de luchthaven, zodat u gemakkelijk kunt reizen. Het receptieteam staat 24 uur per dag klaar om u te helpen met eventuele behoeften.
Het studio-appartement is perfect voor twee personen en beschikt over een woonkamer met een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden, een goed uitgeruste kitchenette en een badkamer met douche of bad. Een balkon is de perfecte plek om van het uitzicht te genieten. Extra voorzieningen zijn onder andere Wi-Fi (tegen betaling), tv en inclusief beddengoed. Huisdieren zijn welkom, tegen betaling, en er is parkeergelegenheid voor degenen die dat nodig hebben.
Gasten kunnen gemakkelijk de levendige bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals de beroemde Promenade des Anglais en de stranden van Nice. De bruisende oude binnenstad, met zijn smalle straatjes, markten en restaurants, ligt op slechts een korte loopafstand. Voor degenen die geïnteresseerd zijn in cultuur: het Musée Matisse en het Musée Marc Chagall liggen op een klein eindje rijden. De gunstige locatie biedt ook gemakkelijke toegang tot het openbaar vervoer, waardoor u gemakkelijk alles kunt ontdekken wat de Franse Rivièra te bieden heeft
Optionele services ter plaatse
BadhanddoekenKit inclusief handdoek, badlaken en badmat: € 8; / persoon / week.
WifiVanuit de appartementen, betalen
TelevisieInbegrepen
Parkeren55 € /week, 11€ / dag
Beschikbaarheid
Bijkomende kosten
Per verblijf, per aantal personen of afhankelijk van verbruik.Borgsom200
Eindschoonmaakvan 50€ bij 70€ afhankelijk van het type appartement.
HuisdierenWij verwelkomen uw huisdier op vertoon van het dierenpaspoort: € 75 / dier / week - € 12 / dier / dag (verblijf van 1 tot 6 nachten).
BedlinnenInbegrepen
ToeristenbelastingTer plaatse te betalen volgens het geldende tarief
airconditioningIncluded
Locatie
In de buurt
Afstanden en hotspots in de buurt.Reviews (1 reviews)
SIMONE K,
2024-07-09Belangrijke informatie
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Overige informatie
AccommodatienaamAparthotel Adagio Nice Promenade des Anglais ****
Aantal sterren1
Oppervlakte huis25 m²
Check-in15:00
Check-out10:00
Annuleringstermijn nummer103
Online aangeboden sinds30-11-2024
Selecteer een datum
Om de totaalprijs te berekenen
Om de totaalprijs te berekenen
Check inKies datum
Check outKies datum
1 PersoonPersonen en huisdieren wijzigen